Author: m***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful wig love it so much
Color: Ombre
Price: 148kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 185 g |
| Length | 34 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25011674825847259 |
Author: m***1
Date:
Review: Beautiful wig love it so much
Color: Ombre
Author: n***y
Date:
Review: Good value and as advertised.
Color: Ombre
Author: 4***7
Date:
Review: very nice
Color: Ombre
Author: a***l
Date:
Review: Really nice
Color: Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.